Spoiler dotyczący powrotu Hulka Hogana do ringu WWE, Xia Brookside przed Mae Young Classic, Przygotowania The Street Profits do NXT TV

» WWE Hall of Famer Hulk Hogan za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, który spowodował burzę mózgów fanów wrestlingu, którzy zaczęli spekulować na temat powrotu The Hulkstera do WWE. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o tym, że Turki Al-Sheik na swoim profilu opublikował zdjęcie Hulka Hogana, co doprowadziło spekulacji odnoszących się do jego obecności na specjalnym wydarzeniu WWE Crown Jewel w listopadzie.

» Przed rozpoczęciem kolejnej rundy WWE Mae Young Classic, Jeremy Borash przeprowadził wywiad z Xia Brookside odnośnie jej walki z Io Shirai. Warto zaznaczyć, że Xia jest dziewiętnastoletnią córką trenera WWE Performance Center Robbie’go Brookside’a:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiony został trening członków The Street Profits z WWE Performance Center przed ich konfrontacji z The Mighty podczas najnowszego odcinka WWE NXT: