CM Punk komentuje sukces Kofiego, WWE reaguje na Roman Sucks, Marty „The Moth” Martinez o zdobyciu Lucha Underground Championship

» W tym tygodniu SmackDown Tag Team Champion Kofi Kingston stał się największą gwiazdą w dywizji tag teamowej, po tym jak udało mu się pokonać Billy’ego Gunna oraz WWE Hall of Famera Mr. Fuji pod względem długości posiadania tytułów tag teamowych. CM Punk postanowił wypowiedzieć się na Twitterze odnośnie niesamowitego osiągnięcia Kofiego:

Ten wpis wywołał sporą burzę wśród fanów dotyczącą potencjalnego powrotu CM Punka do WWE.

» Użytkownik Twittera poinformował, że służby bezpieczeństwa skonfiskowały jego znak towarowy „Roman Sucks”, który przyniósł ze sobą podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW w Denver:

» Po 15 latach występów na scenie niezależnej Marty „The Moth” Martinez wygrał swoje pierwsze ważne mistrzostwo świata. Wrestler w Gift of the Gods pokonał Pentagona Darka, dzięki czemu stał się nowym Lucha Underground CHAMPIONEM. Marty w rozmowie z Wrestling Inc wypowiedział się na temat swojej wygranej:

”Powiedziano mi z wyprzedzeniem, o tym co może się wydarzyć. Kiedy dowiedziałem się, że wygram tytuł powiedziałem – Och, to jest niesamowite! Zawszę biorę wszystko, co usłyszę z przymrużeniem oka, dopóki nie zobaczę tego na papierze. Oni powiedzieli, że dzisiaj jest mój dzień i tak się stało”.