Uwaga na Spoilery! Wzmianka o CM Punku na SmackDown, The Usos dedykują zwycięstwo kuzynowi, Ciąg dalszy dominacji Ruseva na SmackDown

» Niespodziewanie w trakcie segmentu z udziałem komisarza SmackDown Live, Shane’a McMahona pojawiły się chanty dotyczące CM Punka jako potencjalnego zwycięzce turnieju WWE World Cup, po którym poznamy najlepszego wrestlera na świecie. Turniej ten odbędzie się na listopadowym wydarzeniu Crown Jewel. Shane przerwał przyśpiewki fanów mówiąc, że CM Punk nie jest w turnieju.

» W tym tygodniu na SmackDown Live, The Usos po raz kolejny pokonali Daniela Bryana oraz WWE Championa AJ Stylesa. W poniżej zamieszczonym materiale wideo bracia twierdzą, że swoje zwycięstwo dedykują kuzynowi, Romanowi Reignsowi, który po raz drugi bierze udział w walce z białaczką. Usos również chełpili się tym, że są jedyną prawdziwą drużyną tag teamową w WWE:

» Na niebieskiej tygodniówce także doszło do konfrontacji z udziałem Ruseva oraz Aidena Englisha. Zwycięsko z niej wyszedł wrestler z Bułgarii, który tuż po zakończeniu walki zaatakował swojego byłego tag team partnera. Rusev za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym zapytał się kto chce być następny?