Aktualizacja występu Alexy Bliss na Evolution, The Undertaker powraca na eventy do Wielkiej Brytanii, Szczegóły kolejnego odcinka Mixed Match Challenge

» W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Alexa Bliss doznała wstrząsu mózgu przez, co jej status odnośnie występu na Evolution wisi na włosku. Alexa ma współpracować razem z Mickie James w konfrontacji z WWE Hall of Famers Trish Stratus oraz Litą. We wtorek Alexa opublikowała następującą informację sugerując, że aktualnie przebywa w domu i odpoczywa, a także wystąpi na niedzielnej gali PPV Evolution, ponieważ ma nową opaskę, która będzie wystawiona na sprzedaż:

» Inside The Ropes z Wielkiej Brytanii ogłosiło “Rise of The Taker” z udziałem The Undertakera. Event ten odbędzie się w przyszłym roku, dzięki czemu wrestler będzie mógł pojawić się 30 kwietnia w Londynie, 1 maja w Glasgow oraz 2 maja w Manchesterze. Bilety w sprzedaży pojawią się za siedem dni.

» W najnowszym odcinku WWE Mixed Match Challenge doszło do konfrontacji z udziałem Finna Balora i Bayley, którzy pokonali Nattie oraz Bobby’ego Roode’a, a także The Miza i Asuki wygrywających z Jimmym Uso oraz Naomi. Tak prezentuje się aktualna klasyfikacja drugiego sezonu MMC:

RAW:
* Braun Strowman i Ember Moon (2 zwycięstwa, 0 porażek)
* Bobby Lashley i Mickie James (2 zwycięstwa, 0 porażek)
* Bobby Roode i Natalya (0 zwycięstw, 3 porażki)
* Jinder Mahal i Alicia Fox (0 zwycięstw, 2 porażki)
* Finn Balor i Bayley (2 zwycięstwa, 1 porażka)

SmackDown:
* AJ Styles i Charlotte Flair (2 zwycięstwa, 0 porażek)
* The Miz i Asuka (3 zwycięstwa, 0 porażek)
* Jimmy Uso i Naomi (1 zwycięstwo, 2 porażki)
* R-Truth i Carmella (0 zwycięstw, 2 porażki)
* Rusev i Lana (0 zwycięstw, 2 porażki)