Alexa Bliss o walce z Trish Stratus na Evolution, Czy Asuka przejdzie heel turn na Evolution?, Matt Hardy o wygranej Romana Reignsa

» Tuż przed rozpoczęciem zeszłotygodniowej gali WWE PPV SummerSlam ówczesna RAW Women’s Champion Alexa Bliss wypowiedziała się na temat swojej konfrontacji z WWE Hall of Famer Trish Stratus podczas październikowej gali Evolution, na której pojawią się tylko i wyłącznie kobiety. Wrestlerka nie ukrywała swojej radości ze względu na możliwość współpracy z jedną z najlepszych wrestlerek w historii WWE.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment rozważają potencjalny heel turn byłej mistrzyni kobiet NXT, Asuki, która w ostatnim czasie jest mniej widoczna w głównym rosterze. Podobno do turnu ma dojść w trakcie historycznego, październikowego wydarzenia jakim z pewnością będzie gala PPV Evolution.

» WWE RAW Superstar Matt Hardy za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący zwycięstwa Romana Reignsa nad Brockiem Lesnarem podczas SummerSlam. Matt zauważył, że tytuł nie jest już “nieistniejący” i będzie pojawiał się co tydzień w każdym mieście na organizowanym pokazie: