WWE SmackDown Live 21 sierpnia 2018: Raport

Znajdujemy się w Barclays Center w Brooklynie, a na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton. Do ringu przybyli The Miz oraz Maryse. Następnie otrzymaliśmy materiał wideo ze zwycięstwa Miza w starciu z Bryanem. Mike powiedział, że na SummerSlam był w stanie zamknąć oczy i poczuć tę reakcję za, co zrobił swojemu rywalowi. Następnie Miz ogłosił przejście na emeryturę z powodu słabego występu z Danielem Bryanem. Miz dodał, że Daniel dał mu wszystko na SummerSlam, co miał do zaoferowania, ale żadne z tych 100 uderzeń nie równa się z jego jednym uderzeniem. Do ringu przybył Daniel Bryan mówiąc, że Miz jest tchórzem, gdyż osłania się plecami żony. Bryan po raz kolejny nazwał sojego rywala tchórzem, ponieważ pod żadnym względem nie ma z nim szans. Bryan poinformował, że za wszelką cenę będzie chciał skonfrontować się z The Mizem. Jak się okazało na Hell in a Cell otrzymamy mixed tag team match z udziałem Daniela Bryan, Brie Bella, Miz i Maryse.

Już wkrótce odbędzie się ekskluzywny wywiad z AJ Stylesem, w dodatku Becky Lynch wypowie się na temat ataku na Charlotte Flair podczas SummerSlam.

Po przerwie widzimy na zapleczu poruszających się Maryse oraz The Miza. Małżeństwo poszukiwało Paige, której się skarżą odnośnie traktowania przez inne osoby, ponieważ są gwiazdami każdego show. Paige wyśmiewała się z Miza, ponieważ został uderzony w twarz przez Brie Bellę, a ich walka na Hell in a Cell pozostaje bez zmian.

Jeff Hardy vs. Randy Orton

Zwycięzca: Randy Orton przez dq

Po dzwonku Jeff Hardy zaatakował swojego rywala, a fani chantowali „delete”. Viper walczy jednak nie jest w stanie poradzić sobie z furią byłego mistrza Stanów Zjednoczonych. Brawl z udziałem tej dwójki przeniósł się na zaplecze, gdzie Orton zainkasował Swanton Bomb, co spodobało się fanom.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z członkami The Bar odnośnie dzisiejszego SmackDown Tag Team Title Matchu. Nagle zjawili się Luke Gallows oraz Karl Anderson twierdząc, że chcą zobaczyć nowych mistrzów, a jeśli ktoś ma z tym problem, to zapraszają do walki na ringu. Bar stwierdzili, że w przyszłym tygodniu dojdzie do konfrontacji drużynowej.

Naomi vs. Peyton Royce

Zwyciężczyni: Peyton Royce

Na zapleczu widzimy lekko obolałego członka The New Day, który zamierza kibicować swoim kolegą w starciu o mistrzostwo tag teamowe SmackDown.

W ringu obecna jest Becky Lynch, która powiedziała, że zasługuje na to, aby stać tutaj z SmackDown Women’s Championship, ale została okradziona przez Charlotte Flair podczas SummerSlam. Wrestlerka dodała, że niedzielna gala PPV miała być dla niej wszystkim, to była szansa, aby uciszyć jej krytyków, którzy uważają, iż jest tylko przyjaciółką nowej mistrzyni. Becky dodała, że jest najlepsza i nie ma osoby, która mogłaby powiedzieć jej coś innego. Na arenie pojawiła się SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, która podąża w kierunku Becky, jednak powstrzymują ją sędziowie. GM Paige poprosiła do pomocy pozostałe wrestlerki z rosteru SmackDown.

Rusev and Lana vs. Andrade „Cien” Almas and Zelina Vega

Zwycięzcy: Rusev i Lana

Po pojedynku Rusev i Lana celebrują swoje zwycięstwo, a Aiden English kibicuje im. Na zapleczu widzimy WWE United States Championa Shinsuke Nakamure, który skomentował dzisiejsze zachowanie Jeffa Hardy’ego, po czym powitał nas w Stanach Zjednoczonych jako Nak-America.

Zbliża się No Dq Match o SmackDown Tag Team Titles.

W ringu obecna jest Renee Young, która zaprosiła do siebie WWE Championa AJ Stylesa prosząc go o wyjaśnienie tego, co stało się na SummerSlam. AJ powiedział, że SummerSlam nie zakończyło się zgodnie z jego planem, ale nie żałuje tego, co się stało z Samoa Joe, który przekroczył pewną granicę. AJ dodał, że złamał obietnicę, ale ma jeszcze jedną rzecz, która nie została złamana, a mianowicie chodzi o jego rodzinę. Nagle zjawił się Joe, który zaatakował mistrza ustawiając go w Coquina Clutch.

No DQ Match for the SmackDown Tag Team Titles: The New Day vs. The Bludgeon Brothers

Zwycięzcy: The New Day – nowi mistrzowie!