Matt Hardy może powrócić do IW lub ROH, Roman Reigns zadowolony z powrotu The Shield, Ważne ogłoszenie Paige odnośnie wtorkowego SmackDown

» Matt Hardy wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu do Impact Wrestling lub Ring of Honor:

”Po powrocie do WWE moim marzeniem było zakończenie kariery w tej firmie. Czuję, że jestem to winien WWE, ponieważ od 2010/2011 nie miałem kontaktu z ludźmi obecnymi tam. Czułem się wypalony, ale chciałem wrócić i po raz kolejny stać się ważną częścią organizacji. Nie zamierzam mówić, że nigdy nie opuszczę WWE, ponieważ wszystko jest możliwe. Nie żyjemy w idealnym świecie, nie żyjemy w idealnym scenariuszu. Na pewno wiele osób chciałoby zobaczyć mnie jeszcze raz w Impact Wrestling lub Ring of Honor. Ja mam własny harmonogram prawie jak Chris Jericho, więc wszystko jest możliwe”.

» WWE Universal Champion Roman Reigns za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie The Shield informując o zajęciu całej szatni w Birmingham podczas live eventu:

» SmackDown General Manager Paige ogłosiła dwa pojedynki, które odbędą się podczas najbliższego odcinka niebieskiej tygodniówki. W pierwszej konfrontacji obejrzymy starcie z udziałem R’Trutha oraz Andrade (Cien) Almasa(w/Zelina Vega):

W drugiej walce WWE SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair zmierzy się z Sonią Deville. Poniżej przedstawiamy wideo z pełnym komunikatem Paige: