Uwaga na Spoilery! Matt Hardy kończy z wrestlingiem?, Czego możemy spodziewać się po SmackDown?, Bobby Lashley pretendentem do Universal Title?

» Reby Hardy, czyli żona Matta Hardy’ego udzieliła wywiadu dla Busted Open, w którym wyjawiła szczegóły kontraktu swojego męża:

”Matt ma się dobrze. On jest w okresie przejściowym. Nie jestem do końca pewna, co zamierza zrobić, ponieważ jego kontrakt wygaśnie w marcu. On musi podjąć ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości, czy chce kontynuować karierę zawodową, czy dążyć co czegoś innego. On pojawił się na SummerSlam, mimo iż nie znalazł się na karcie tegorocznego wydarzenia. Matt stale pracuje na backstage’u. Trzeba poczekać i dać mu trochę czasu do namysłu”.

» SmackDown General Manager Paige ogłosiła, że w Barclays Center odbędzie się specjalna edycja SmackDown po SummerSlam. Dzięki temu otrzymamy poniżej zapowiedziane wydarzenia i konfrontacje:

* Jeff Hardy vs Randy Orton – otwarcie show,

* No DQ Match o SmackDown Tag Team Champioship z udziałem The Bludgeon Brothers oraz The New Day,

* Ekskluzywny wywiad z udziałem WWE Championa AJ Stylesa,

* Becky Lynch wyjaśni, dlaczego zaatakowała SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair na SummerSlam.

» W tym tygodniu na RAW, Bobby Lashley bez większego problemu poradził sobie w starciu z Baronem Corbinem. Były Impact Wrestling World Champion za pośrednictwem Twittera wysłał ciekawą wiadomość w kierunku obecnego WWE Universal Championa Romana Reignsa: