Koniec Andrade “Cien” Almasa na SmackDown, Bobby Lashley przeszedł do historii WWE, Reakcja kobiet WWE na Women’s Tag Team Titles

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że oficjele WWE zmienili ring name jednego z walczących wrestlerów. Na oficjalnej stronie rosteru WWE widnieje profil Andrade, czyli byłego mistrza WWE NXT. W przeszłości to znaczy kilka dni temu, tego wrestlera mogliśmy oglądać pod ring namem (Andrade “Cien” Almas).

» Na stronie WWE Stats pojawiła się informacja dotycząca nowego WWE Intercontinental Championa Bobby’ego Lashley’a, który stał się 36 gwiazdą posiadającą zarówno wyżej wymienione mistrzostwo jak i NWA/WCW/WWE United States Title. Alfred Konuwa z Forbes opublikował artykuł, w którym wyjawił, że Lashley jest pierwszym czarnoskórym wrestlerem od czasów Big E, który posiada mistrzostwo IC w WWE.

» Federacja WWE poinformowała, że na gali WWE PPV Elimination Chamber w przyszłym miesiącu odbędzie się starcie z udziałem 3 drużyn RAW oraz 3 drużyn SmackDown o WWE Women’s Tag Team Championship. Poniżej przedstawiamy reakcję kilku wrestlerek na temat historycznego ogłoszenia: