Uwaga na Spoilery! Triple H gratuluje swojej byłej podopiecznej, Pojedynek zapowiedziany na dzisiejsze RAW, Bobby Lashley komentuje Ladder Match

» Podczas TLC dowiedzieliśmy się, że na dzisiejszym Monday Night RAW dojdzie do konfrontacji z udziałem Finna Balora oraz Dolpha Zigglera. Warto przypomnieć, że Show off przyczynił się do zwycięstwa odniesionego przez Balora w konfrontacji z Drew McIntyre’m. Tej samej nocy na show ma pojawić się Vince McMahon.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Bobbym Lashleyem oraz Lio Rushem po porażce doznanej w Ladder Matchu. Lashley powiedział, ze wygrał wojnę. Rush dodał, że Bobby przyszedł i zrobił dokładnie to, co powiedział, iż zamierza zrobić odnosząc się do post match guitar shot.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera wysłał gratulację w kierunku nowej SmackDown Women’s Champion. Asuka w walce wieczoru na TLC pokonała Charlotte Flair oraz Becky Lynch za sprawą ingerencji Rondy Rousey.

“Dla niej nigdy nie chodziło o pasję ani liczby, chodziło tylko o to, aby udowodnić, że jest najlepsza w każdej dywizji, w której kiedykolwiek była. Dziś wieczorem, po brutalnym meczu #WWETLC, Empress of Tomorrow jest Champion of Today. Gratulację @WWEAsuka. #WeAreNXT”