Uwaga na Spoilery! Bandido oficjalnie w Ring of Honor, Materiał promujący powrót prezesa na RAW, Kiepska reputacja Rondy Rousey po TLC

» RAW Women’s Champion Ronda Rousey za pośrednictwem Twittera opublikowała post, w którym poinformowała, że nie obchodzi ją jej zła reputacja.
Na TLC Ronda poradziła sobie w konfrontacji z Nia Jax, a następnie pomogła Asuce w zdobyciu SmackDown Women’s Championship pokonując Charlotte Flair oraz Becky Lynch.

» Lucha Star Bandido podpisał ekskluzywny kontrakt z federacją Ring of Honor – informuje Lucha Blog. Portal PWInsider.com twierdzi, że wrestler zgodził się na warunki przedstawione przez ROH już w zeszłym tygodniu, ponieważ nie chciał kontynuować swojej kariery w WWE. Jest to kolejny krok naprzód dla ROH. Jak wiadomo oficjele tej federacji również starają się o podpisanie kontraktu z Flamitą, czyli tag team partnerem Bandido, który w federacji zadebiutuje w przyszłym roku.

» W poniżej zamieszczony materiale wideo przedstawiamy zapowiedź powrotu prezesa WWE Vince’a McMahona podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW: