Uwaga na Spoilery! Becky Lynch chce być w walce wieczoru WrestleManii 35, Steel Cage Match zapowiedziany na RAW, Shane Taylor wyłącznie dla Ring of Honor

» Była WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch wystąpiła gościnnie w najnowszej odsłonie podcastu Edge & Christian Show, w którym wyjawiła, że chce zmierzyć się z Rondą Rousey na WrestleManii 35:

„Nie chodzi tutaj o płeć. Wystarczy spojrzeć, kto jest najbardziej popularnym i najbardziej interesującym superstars w rosterze WWE. W tej chwili przychodzą mi do głowy dwie osoby. Pierwszą jestem ja, a drugą jest obecna RAW Women’s Champion Ronda Rousey. Z tego powodu powinniśmy być w walce wieczoru na WrestleManii 35. Jeśli ktokolwiek może wznieść się i wzbudzić tyle zainteresowania, co my, to odstąpię miejsce w walce wieczoru, ale to się nie wydarzy”.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE Monday Night RAW odbędzie się Steel Cage Match z udziałem Dolpha Zigglera oraz Drew McIntyre. Przyszłotygodniowe show odbędzie się w Little Caesars Arenie w Detroit. Podobno na wydarzeniu ma pojawić się sam prezes WWE Vince McMahon, który razem ze swoimi dziećmi oraz Triple H sprawuje władzę i kontrolę nad głównym rosterem.

» Shane Taylor za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że podpisał kontrakt z federacją Ring of Honor na wyłączność. Tak więc będzie on mógł tylko i wyłącznie występować na wydarzeniach organizowanych przez federację ROH. Umowa ma obowiązywać od stycznia 2019 roku do końca grudnia.