The Shield na RAW, Czy Ronda Rousey podpisze kontrakt z WWE?, Oświadczenie WWE w sprawie śmierci Lance’a Russella

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW byliśmy świadkami krótkiego segmentu z udziałem byłych członków The Shield co może oznaczać ich reunion w najbliższym czasie:

» Komisarz Monday Night RAW, Stephanie McMahon udzieliła wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedziała się na temat chęci ściągnięcia do WWE Rondy Rousey:

”Ronda Rousey nie podpisała oficjalnej umowy z federacją World Wrestling Entertainment, ale propozycja dla niej wciąż jest aktualna. Chciałabym ją mieć w WWE, gdyż z pewnością wniosłaby wiele dobrego do dywizji Women’s”.

» Na stronie WWE.com pojawiło się oświadczenie w sprawie śmierci legendarnego spikera Lance’a Russella, który zmarł w wieku 91 lata z powodu raka:

”WWE jest pogrążone w żałobie, ponieważ w wieku 91 lat odszedł legendarny głos Memphis Lance Russell. Jego kariera rozpoczęła się w latach pięćdziesiątych i trwała prawie 40 lat, aż do momentu kiedy to w 1997 roku przeszedł na półroczną emeryturę. Jako gospodarz Continental Wrestling Association’s Morning Show podsumowywał wszystkie słynne mecze, które odbywały się w Memphis. W latach 1989-1992 był komentatorem w WCW. Po informacji dotyczącej jego śmierci wiele gwiazd obecnych lub byłych wypowiedziało się na temat Lance’a Russella”.

WWE przekazuje najszczersze kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom Russella.