Ronda Rousey zrobi sobie przerwę od WWE, Drew McIntyre planuje wygrać Royal Rumble Match, Kassius Ohno o walce z Mattem Riddle na TakeOver

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie The Wrestling Observer Newsletter wyjawił, że istnieje bardzo duża szansa na to, iż RAW Women’s Champion Ronda Rousey pożegna się z WWE po WrestleManii lub Backlash. Dave stwierdził, iż oficjele WWE pracują nad jej harmonogramem z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. W czwartek pojawiła się informacja dotycząca wieloletniej umowy Rondy Rousey, którą także potwierdziło TMZ. Jeden z rzeczników WWE powiedział, że umowa Rondy z WWE wygaśnie 10 kwietnia 2021 roku, a zawodniczka będzie chciała zrobić sobie przerwę od wrestlingu po największej gali roku. Była mistrzyni UFC wielokrotnie mówiła o chęci założenia rodziny, więc z pewnością ona i jej mąż Travis Browne są gotowi do rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu.

» Drew McIntyre wypowiedział się na temat niedzielnego Royal Rumble Matchu twierdząc, że ma określony plan nawet jeśli pojawi się Braun Strowman:

„Żeby wygrać Royal Rumble nie mogę zostać wyrzucony przez górną linę. Ta gra wymaga wielkiego rozsądku i mam nadzieję, że pozostanę tak małym facetem, którego ciężko będzie zranić. To będzie bardzo trudne zadanie dla kogoś takiego jak ja ze względu na moje warunki fizyczne. Nie zamierzam zdradzić mojej strategii obranej na niedzielne starcie. Największym zagrożeniem są Ci z nisko położonym środkiem ciężkości oraz mocą, na przykład Big E. A człowiek większy ode mnie, czyli Braun Strowman nie jest zapowiedziany w Royal Rumble, ale widziałem, co miał do przekazania w zeszłym tygodniu, więc nie będę zaskoczony, kiedy staniemy na jednym ringu. To będzie wielka wojna”.

» Kassius Ohno wypowiedział się na temat zbliżającej się konfrontacji z Mattem Riddle, która będzie miała miejsce na NXT TakeOver w Phoenix:

„Chcę tylko upewnić się, że wszyscy oglądali NXT TV w zeszłym tygodniu. Wiem, że musiałem powtórzyć pewną czynność sześciokrotnie i czułem się z tym jak w Baywatch. Matt Riddle był wściekły, ponieważ złapałem Keitha Lee, który się poślizgnął. Każdy chce rozmawiać o TakeOver w Los Angeles, gdzie przegrałem w ciągu sześciu sekund. Cóż na TakeOver w Phoenix, Matt Riddle zamierza powtórzyć swój ostatni wyczyn, ale ja go zamierzam pokonać. Nie pobiję go, po prostu go pokonam i zranię. A kiedy zadzwoni gong, to wszyscy będą patrzeć na osoby siedzące obok z wielkim zdumieniem”.