Face Turn, Push i powstanie nowej stajni z udziałem Andrade, Wielka przemiana Vladimira Kozlova, Były WWE Superstar powraca do ringu

» Portal PWInsider.com informuje, że oficjele WWE rozważają face turn z udziałem Andrade, który miały zostać umieszczony w jednej drużynie z Reyem Mysterio oraz powracającym po kontuzji Sin Carą. Ta akcja miałaby na celu stworzenie kolejnej trzyosobowej stajni, co może być sposobem na podniesienie przydatności byłego mistrza NXT, dla którego szykowany jest duży push w tym roku. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Zelina Vega pozostanie z Andrade, ale istnieje takie prawdopodobieństwo, gdyż ta dwójka jest ze sobą bardzo mocno związana.

» Były WWE Tag Team Champion Vladimir Kozlov pojawił się w drugim sezonie serialu The Punisher, który dostępny jest na Netflixie. Premiera serialu miała miejsce w zeszłym tygodniu. Kozlov niedawno wystąpił również w programie telewizyjnym Paper Empire TV i opublikował zdjęcie z gwiazdą Punishera, czyli Jonem Bernthalem:

» Były WWE Superstar Mantaur powróci na ring podczas eventu Joey Janela’s Spring Break 3 organizowanego w New Jersey podczas weekendu z WrestleManią 35. Dla osób, które nie wiedzą, Mantaur w latach dziewięćdziesiątych występował jako pół-człowiek, pół-byk. Jego debiut na ringu nastąpił w styczniu 1995 roku, gdzie pracował dla ECW oraz WWE: