Sin Cara i Rey Mysterio drużyną?, Czy Carlito wystąpi na Royal Rumble 2019?, Otis Dozovic wycofany z Worlds Collide

» Portal PWInsider.com informuje, że Sin Cara zostanie w jakiś sposób powiązany z Reyem Mysterio. Sin Cara najprawdopodobniej powróci do ringu WWE w najbliższym miesiącu, po tym jak w sierpniu zeszłego roku nabawił się kontuzji kolana. Zamaskowany wrestler powrócił do WWE Performance Center i przygotowuje się do występu na SmackDown Live.

» Były WWE Intercontinental Champion Carlito za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat spekulacji dotyczących jego występu na niedzielnej gali WWE PPV Royal Rumble, gdzie odbędzie się 30-osobowy Royal Rumble Match. Carlito zaznaczył, że WWE nie dodało go do swojej listy Alumni, więc jego występ jest raczej mało prawdopodobny:

„Dla tych z was, którzy każdego roku wciąż pytają mnie o, to czy będę w Royal Rumble. Powiem Wam to tak. http://WWE.com wciąz nie umieściło mnie na swojej stronie alumni. Mam nadzieję, że to wszystko wyjaśni”.

» Otis Dozovic został wycofany z występu w turnieju Worlds Collide, który odbędzie się podczas weekendu Royal Rumble. Prawdopodobnie Otiz razem ze swoim tag team partnerem będą uczestnikami krótkiego segmentu podczas niedzielnej gali PPV. Otis został zastąpiony przez Shane’a Thorne’a. Oto dotychczas zapowiedziani uczestnicy turnieju:

NXT:

Adam Cole
Velveteen Dream
Dominik Dijakovic
Keith Lee
Shane Thorne

NXT UK:

Mark Andrews
Tyler Bate
Travis Banks
Jordan Devlin
Zack Gibson

205 Live:

Cedric Alexander
Tony Nese
Drew Gulak
TJP
Humberto Carrillo