Dolph Ziggler pożegna się z WWE, Dwie walki przeniesione do Kickoffa Royal Rumble, Występ Heavy Machinery na SmackDown

» Dolph Ziggler nie pojawił się na poniedziałkowym odcinku WWE Monday Night RAW mimo, iż ma zaplanowane dwa pojedynki na weekendowe live eventy. Portal PWInsider twierdzi, że Show off będzie uczestnikiem 30-osobowego Royal Rumble Matchu ze względu na miejsce, w którym odbędzie się gala PPV, czyli w Phoenix. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, o tym że przygoda Zigglera z WWE wkrótce dobiegnie końca i ma to nastąpić 31 stycznia, ponieważ wtedy wygaśnie jego kontrakt. Podobno Dolph Ziggler skupia się na swojej karierze aktorskiej, publikując o tym wpis na Twitterze:

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o przeniesieniu dwóch pojedynków z gali PPV Royal Rumble do show poprzedzającego główną galę o nazwie “Kickoff pre-show”. W pierwszej walce Shinsuke Nakamura zmierzy się z WWE United States Championem Rusevem, natomiast w drugiej konfrontacji Akira Tozawa zmierzy się z Kalisto, Hideo Itamim oraz WWE Cruiserweight Championem Buddym Murphym.

WWE Moves Two Matches To The Royal Rumble Pre-Show

» Przed rozpoczęciem wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live w Intrust Bank Arenie odbył się dark match, w którym Heavy Machinery (Tucker Knight i Otis Dozovic) pokonali The Colons (Primo i Epico). W ostatnim odcinku niebieskiej tygodniówki przed Royal Rumble nie pojawili się EC3, Lacey Evans oraz Nikki Cross.