Powód obecności Nakamury na SmackDown, Szczegóły współpracy WWE z TV 5, Jim Cornette negatywnie o Owensie i Zaynie

» Od pewnego czasu były WWE NXT Champion Shinsuke Nakamura pracuje podczas dark matchów odbywających się po zejściu SmackDown Live z anteny. Jego przeciwnikiem był Dolph Ziggler jednak za każdym razem musiał on uznawać wyższość swojego przeciwnika. Według portalu The Wrestling Observer Newsletter Shinsuke Nakamura jest odpowiednią osobą do zatrzymania WWE Universe przed rozpoczęciem WWE 205 Live.

» Jakiś czas temu na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja dotycząca rozwiązania współpracy przez WWE z FOX Filipiny przez co tygodniówki oraz gale PPV z udziałem największych gwiazd na świecie nie będą emitowane. Programy WWE emitowane będą aż do 30 kwietnia w stacji telewizyjnej TV 5.

» Jim Cornette w najnowszym odcinku podcastu The Two Man Power Trip of Wrestling wypowiedział się na temat niechęci do Kevina Owensa oraz Samiego Zayna:

”Po raz kolejny wszyscy mówią o tym, że Cornette jest złym człowiekiem, ponieważ się o wszystko czepia. Kevin Steen (Owens) i El Generico (Sami Zayn) cierpią, ponieważ nie posiadają odpowiedniego talentu, a ja chciałbym, aby Steen zrzucił trochę kilogramów i kupił nowe ubranie no i oczywiście przyciął brodę, bo wtedy mógłby wyglądać jak prawdziwy człowiek. Jeśli chodzi o El Generico to chciałbym, aby ten człowiek występował w masce zamiast próbowania pokazania swoich umiejętności luchadora, lecz jego starania są marne, ponieważ wygląda jak rudowłosy Kanadyjczyk, a to się nie sprzedaje. Nie twierdzę, że są oni słabymi wrestlerami, ale muszą zrobić coś ze sobą, abym zmienił zdanie na ich temat”.