Dean Ambrose straci pas IC?, Jinder Mahal chwalony przez WWE, Rocznica śmierci byłej Women’s Champion

» W tym tygodniu na Monday Night RAW otrzymaliśmy bardzo ciekawy segment z udziałem Maryse, The Miza oraz IC Championa Deana Ambrose’a, z którego wynika iż wkrótce panowie zmierzą się ze sobą, a na szali zostanie postawiony tytuł obecnego mistrza. Dave Meltzer w najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio wyjawił, że ktoś z oficjeli WWE odniósł wrażenie z tego, iż Dean Ambrose jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w federacji w związku z czym ma on wkrótce stracić tytuł co może go zmotywować do dalszej pracy.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że sporo osób na zapleczu WWE chwali Jindera Mahala za pracę jaką wykonuje od momentu powrotu do federacji, a także za jego muskulaturę, która w przeciągu roku zmieniła się diametralnie oczywiście bardzo pozytywnie. Dzięki ciężkiej pracy jaką wykonuje Jinder otrzymał on miano pretendenta do WWE Championship, o który powalczy z Randym Ortonem na majowej gali PPV BackLash.

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Facebooka poinformował o tym, że dzisiaj mija rocznica śmierci byłej WWE Women’s Champion Chayny:

”Minął dokładnie rok odkąd straciliśmy ”Dziewiąty cud świata”. Siedzę w szpitalnym łóżku, patrzę na jej zdjęcie i myślę o tym jak miło było być jej przyjacielem”.