Thea Trinidad w WWE?, Nowe nazwiska w WWE NXT, Jack Gallagher nowym mistrzem UK?, Natalya o przyjaźni z Beth Phoenix

» Była Impact Wrestling Knockout Thea Trinidad (Rosita) pojawiła się podczas wczorajszych tapingów NXT TV, które odbyły się w Full Sail University. Odcinek z debiutem zawodniczki zostanie wyemitowany w tv dopiero 10 maja. Thea w prawdziwym życiu jest dziewczyną Austina Ariesa. W 2013 roku pojawiła się na kilku obozach szkoleniowych WWE Tryout, a następnie pracowała w drużynie Adama Rose’a w ‘Rosebud’.

» Podczas wczorajszych tapingów WWE NXT TV Daria Berenato oraz Macey Estrella wystąpiły pod nowymi nazwiskami odpowiednio Sonya Deville oraz Lacey Evans. Pojedynek z udziałem tej dwójki zostanie wyemitowany 3 maja.

» W poniższym materiale wideo Jack Gallagher wypowiedział się na temat starcia z Tylerem Batem o WWE UK Championship, do którego dojdzie podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT:

» WWE Women Natalya wystąpiła gościnnie w podcaście Making Their Way to the Ring prowadzonym przez Lilian Garcia, w którym wypowiedziała się na temat swojej przyjaźni z Beth Phoenix:

”W zeszłym tygodniu rozmawiałam z Beth Phoenix głównie odnośnie jej wprowadzenia do WWE Hall of Fame. W przeszłości byliśmy jak siostry i wciąż się przyjaźnimy, a ja codziennie wspominam teksty wypowiedziane z ust Beth 😀 Spotykamy się często ze sobą i myślę, że głównym powodem nawiązania naszej przyjaźni byli Bret i Owen Hart, to nas w pewien sposób zbliżyło do siebie”.