Natalya na temat tournee po Europie, Tyler Bate chwali Pete’a Dunne’a, Koszulki gwiazd WWE NXT, Podcast z Jimem Rossem

» WWE Women SmackDown Natalya wypowiedziała się na temat ostatniego tournee WWE po Europie:

”Nie mogłam doczekać się występu przed tłumem ludzi zgromadzonych w O2 Arenie w Londynie. Na SmackDown zgromadziło się około 12 tysięcy fanów, którzy buczeli na mnie, ponieważ gram rolę heela i zasłużyłam na to. Następnie udałam się do pobliskiego baru, aby zjeść typową angielską pizzę z kurczakiem. Przez ostatnie dwa tygodnie występowaliśmy niemal wszędzie, a dowodem tego są miejsca odwiedzone przez nas: Glasgow, Scotland; Cardiff, Wales; Valencia and Coruna, Spain; London, Birmingham, Sheffield and Newcastle, England; Stockholm, Sweden; i Copenhagen, Denmark”.

» WWE UK Star Tyler Bate udzielił wywiadu dla portalu Bleacher Report.com, w którym wypowiedział się na temat Pete’a Dunne’a oraz tego co go wyróźnia spośród wrestlerów:

”Powiedziałbym, że jedyną rzeczą, która mnie wyróżnia od pozostałych wrestlerów jest bycie dumnym z tego, że jestem wrestlerem, a także potrafię odnaleźć się w każdym stylu niezależnie od tego, czy jest to techniczny, czy też siłowy wrestlingu. Potrafię wywołać uśmiech oraz podziw na twarzy fanów wrestlingu. Wydaje mi się, że ja oraz Pete jesteśmy osobami, które prezentują najlepszy brytyjski wrestling. Jestem wdzięczny mu za to, że mnie wyszkolił czego dowodem będzie pierwsze 30 sekund pojedynku z Petem”.

» WWEShop.com za pośrednictwem Twittera opublikowało dwie nowe koszulki, które są dostępne w sprzedaży. Pierwsza koszulka odnosi się do Aleistera Blacka, natomiast druga do NXT Championa Bobby’ego Roode’a:

» WWE Hall of Famer Jim Ross wystąpił gościnnie w programie radiowym Busted Open Radio, w którym wypowiedział się na temat letniego turnieju WWE z udziałem 32 kobiet zgromadzonych z całego świata, a także wspomniał o ostatnią pojedynku w wykonaniu The Undertakera, który miał miejsce na tegorocznej WrestleManii, gdzie jego przeciwnikiem był Roman Reigns: