Bobby Roode o debiucie w NXT, Adam Maxted wkrótce w WWE?, Walki na TakeOver: Chicago, Ostrzeżenie Jindera Mahala

» WWE NXT Champion ‘Glorious’ Bobby Roode wystąpił w podcaście ‘Wrestling Compadres Slamcast’, w którym wypowiedział się na temat debiutu w NXT oraz zdobycia głównego pasa:

”Oczywiście zostanie mistrzem było moim głównym celem. Od momentu mojego debiutu w NXT minął rok. Pamiętam jakby to było wczoraj. Mój występ podczas specjalnego eventu NXT TakeOver w Dallas. W ciągu mojej długoletniej przygody z wrestlingiem prawie 20 lat wiedziałem, że kiedyś otrzymam szansę na pokazanie swoich prawdziwych umiejętności”.

» Portal internetowy The Sun twierdzi, że były striptizer Adam Maxted pojawi się w przyszłym tygodniu na tryoucie WWE. Warto zaznaczyć, że ten zawodnik był obecny podczas kilkudniowego obozu szkoleniowego WWE podczas tournee po Europie. Adam jest także byłym uczestnikiem reality show Love Island.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszego specjalnego eventu NXT TakeOver w Chicago:

NXT Championship Match:
Hideo Itami vs. Bobby Roode (c)

NXT Women’s Championship Match:
Ruby Riot vs. Nikki Cross vs. Asuka (c)

NXT Tag Team Championship Match:
#DIY vs The Authors of Pain (c) Ladder Match

WWE U.K. Championship Match:
Pete Dunne vs Tyler Bate (c)

Singles Match:
Roderick Strong vs Eric Young

» Pretendent do pasa WWE Jinder Mahal za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie + ostrzeżenie dla Randy’ego Ortona, z którym zmierzy się podczas dzisiejszej gali BackLash, a na szali zostanie postawiony tytuł WWE: