Występy Daniela Bryana w Ring of Honor, Jinder Mahal o pojedynku z Randym Ortonem, Występ Reya Mysterio w AAA

» WWE SmackDown Star Daniel Bryan na Twitterze opublikował materiał zawierający jego pięć najlepszych pojedynków w Ring of Honor. Poniżej przedstawiamy listę walk:

5 – Nigel McGuinness (Glory by Honor XIII – 2009)
4 – KENTA (Glory by Honor V – 2006)
3 – James Gibson (Glory by Honor IV – 2005)
2 – Takeshi Morishima (Manhattan Mayhem – 2007)
1 – Nigel McGuinness (ROH Unified – 2006).

» WWE United States Champion Jinder Mahal wystąpił w najnowszym odcinku podcastu Chasing Glory with Lilian Garcia, w którym wypowiedział się na temat starcia z Randym Ortomen na BackLash:

”Wiem w jaki sposób działa WWE. Wszystko zmienia się w ostatniej chwili, nie chciałem na tym polegać, chciałem być planem A. Kiedy rozpocząłem swoją przygodę z wrestlingiem, walczyłem z chłopakami, którzy mieli 30 lat. Jeździliśmy na pokazy będąc 20 godzin w tracie. Razem z Tysonem Kiddem, Natalyą, Viktorem z Ascension, Tylerem Breezem pracowaliśmy dla federacji Stampede Wrestling. Pamiętam moment, kiedy udało się nam wystąpił na show, gdzie było około 20 osób i wtedy zarobiłem pierwsze 10 dolarów. Na pewno BackLash będzie niesamowitą galą, po której wciąż będę mistrzem”.

» Były WWE Superstar Rey Mysterio pojawi się 3 czerwca na evencie ”Verano De Escándalo” organizowanym przez federację AAA: