Rey Mysterio pojawi się na All In – Dołączy do WWE, Daniel Bryan chce pracować jako part timer, Kogo zamierza pozyskać WWE?, Zarobki WWE NXT UK Star

» W ostatnim czasie pojawiła się informacja dotycząca podpisania dwuletniej umowy z WWE przez Reya Mysterio. Jak się okazało jest to błędna informacja i wrestler z Meksyku pojawi się na zbliżającym się evencie All In. Oczywiście tuż po wcześniej wspomnianym wydarzeniu były World Heavyweight Champion dołączy do największej organizacji na świecie. Sam Mysterio potwierdził, że prowadzi poważne negocjacje w sprawie trzyletniej umowy z WWE. Głównym problemem jest to, iż sportowiec chce występować w niepełnym wymiarzem czasowym, co w pewnym stopniu nie podoba się prezesowi.

» Daniel Bryan stwierdził, że chciałbym pracować w niepełnym wymiarze czasowym:

”Rozmawiałem z WWE o tym i być może uda mi się załatwić lżejszy harmonogram. Powodem tego był fakt, iż wielokrotnie miałem problemy z głową i nie chciałbym ponownie się z nimi zmagać. Tak więc myślę, że w ciągu roku będę w stanie móc odbyć około 75 lub 100 meczów. Aktualnie mój harmonogram prezentuje się troszkę inaczej, a dla mnie pobyt daleko od domu jest czymś bardzo ciężkim, ponieważ chciałbym być jak najbliżej mojej rodziny, która za mną tęskni”.

» W ostatnim czasie gwiazdy sceny niezależnej podpisały kontrakty WWE NXT UK, dzięki czemu ich roczne zarobki wynosić będą od 24 tysięcy do 31 tysięcy funtów. Jak wiadomo z WWE związały się takie postacie jak Zack Gibson, El Ligero, Dave Mastiff, Kenny Williams, Ashton Smith oraz Joe Coffey, którzy także związani są z występami w World of Sport. Część z nich została wykorzystana w drugim turnieju WWE United Kingdom. Portal Wrestling Observer Newsletter twierdzi, iż oficjele WWE chcą także skupić się na gwiazdach Revolution Pro, Defiant, Impact, Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling.