Bobby Roode oraz Randy Orton po FastLane, Odpowiedź Mojo Rawleya na komentarze fanów WWE, Materiał promujący pojedynek na WrestleManii 34

» WWE SmackDown Star Bobby Roode oraz WWE United States Champion Randy Orton za pośrednictwem Twittera opublikowali komentarze odnośnie ich wczorajszej konfrontacji, do której doszło na gali FastLane. Bobby stwierdził, że nadal planuje być częścią WrestleManii 34:

» Podczas gali FastLane, Shelton Benjamin & Chad Gable oraz Mojo Rawley musieli uznać wyższość Breezango oraz Dillingera. W poniższym materiale wideo Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z Mojo na temat reakcji ze strony fanów na jego osobę. Mojo stwierdził, że nie obchodzi go to co o nim myślą fani i nie zamierza być dobrym wrestlerem, ponieważ nie po to znalazł się w WWE. Mojo dodał, że jest najlepszą kombinacją wielkości, szybkości, atletyzmu oraz umysłu, a najważniejsze jest to, iż jest prawdziwym sportowcem. Na zakończenie stwierdził, że powoli zaczyna zdobywać szacunek, na który zasługuje, a jedyną osobą która ostatnio stanęła mu na drodze był Zack Ryder, ale wszyscy wiedzą co się z nim stało:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź Mixed Tag Team Matchu z udziałem Rondy Rousey & WWE Hall of Famera Kurta Angle oraz Triple H i Stephanie McMahon. To starcie obejrzymy podczas WrestleManii 34: