AJ Styles mistrzem po Hell in a Cell?, Gwiazdy o walce Takera z Triple H, Mojo Rawley i Bobby Roode nieobecni na RAW

» WWE Champion AJ Styles za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat przygotowania do kolejnej obrony tytułu mistrzowskiego w starciu z Samoa Joe. Ich kolejna walka będzie miała miejsce na wrześniowej gali WWE PPV Hell in a Cell. Na obecną chwilę faworytem do zwycięstwa wydaje się być obecny mistrz, ale wszystko może ulec zmianie w przeciągu kilku godzin:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE Hall of Famers omawiają nadchodzące starcie pomiędzy The Undertakerem i Triple H, do którego dojdzie podczas październikowego eventu WWE Super Show-Down w Australii. W filmie występują Ric Flair, Christian, Mick Foley, Jeff Jarrett, Steve Austin, Big Show, Booker T, Kevin Nash i Diamond Dallas Page. Christian oraz Austin są za zwycięstwem The Game, natomiast pozostali trzymają kciuki za The DeadMana.

» Jak zauważono, poniedziałkowe RAW opuścili Mojo Rawley oraz Bobby Roode, ponieważ przebywali w Peterborough, mieście rodzinnym byłego WWE United States Championa. Panowie wzięli udział w live evencie SmackDown. Roode bez większego problemu poradził sobie w starciu z Rawleyem, a ich konfrontacja była openerem, co możecie zaobserwować w poniższym nagraniu wideo: