AJ Styles o swoim pobycie w WWE, Bobby Roode na temat pobytu w Performance Center, Powód odejścia Low Ki z Global Force Wrestling, Gwiazdy WWE wręczają nagrody

» WWE Superstar AJ Styles udzielił wywiadu dla Channel Guide Magazine, w którym wypowiedział się na temat swojego pobytu w WWE:

”Czuję się bardzo komfortowo. WWE jest moim nowym domem. Teraz jestem nowym facetem mimo iż od bardzo długiego czasu pracuję w branży wrestlingowej. Jednak za każdym razem, kiedy wrestler udaje się do nowego miejsca to tworzy nową historię. Wydaje mi się, że jestem wystarczająco dostarczającym facetem i wiem czego chce. Jeśli ekipa czuje się dobrze i wszystko nam wychodzi to chyba każdy jest szczęśliwy! Tak właśnie jest teraz ze mną”.

» WWE Superstar Bobby Roode udzielił wywiadu dla Channel Guide Magazine, w którym wypowiedział się na temat swojego pobytu w WWE Performance Center:

”Cieszę się z możliwości współpracy w Performance Center z Mattem Bloomem oraz pozostałymi trenerami. Atmosfera tam panująca jest niesamowita. WWE COO Triple H oraz Shawn Michaels bardzo długo ze mną rozmawiali i było to dla mnie kolejne nowe doświadczenie, którego w przeszłości nie miałem okazji przeżyć. W branży pracuję przez prawie 20 lat jednak ostatni rok był dla mnie przełomowym, gdyż wiele się nauczyłem i zamierzam nauczyć, aby stać się jeszcze lepszym zawodnikiem”.

» Jeśli chodzi o sytuację dotyczącą przyszłości Low Ki w federacji Global Force Wrestling to wiemy iż zawodnik rozstał się z tą federacją ze względu na pozycję, która nie była dla niego dość satysfakcjonująca, gdyż nie chciał kręcić się tylko i wyłącznie wokół mistrzostwa X-Division. Warto dodać, że oficjele Global Force Wrestling byli przygotowani na takie rozwiązanie, ponieważ sam zawodnik już wielokrotnie udowadniał, że nie wie czego chce.

» Piłkarz Hajar Abulfazl zaakceptował nagrodę Courageous Use of Sport Award, którą wręczyli mu Sami Zayn oraz Nia Jax podczas Beyond Sport Global Awards at One World Observatory w Nowym Jorku: