Uwaga na Spoilery! Reakcja po debiucie Bobby’ego Roode’a, Debiut byłej gwiazdy ROH w NXT, Uczestniczki Mae Young Classic w dark matchu, Gwiazdy obecne na TakeOver: Brooklyn III

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie Cathy Kelley zaprezentowała reakcję WWE Superstars po debiucie byłego mistrza WWE NXT Bobby’ego Roode’a na SmackDown Live:

» Przed rozpoczęciem pojedynku z udziałem Rodericka Stronga na arenie pojawił się były WWE NXT Champion Bobby Roode, który pożegnał się z fanami. Natomiast po pojedynku z udziałem byłego zawodnika Ring of Honor zjawił się Drew McIntyre, czyli obecny mistrz NXT jednak on szybko został zaatakowany przez Adama Cole’a, Kyle’a O’Reillyego oraz Bobby’ego Fisha co możecie zobaczyć w poniższych materiałach:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE NXT w Full Sail University odbył się dark match, w którym udział wzięły uczestniczki tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic. Jazzy Gabert pokonała Leah Knox po przez Submission.

» WWE COO Triple H opublikował wpis na Twitterze dotyczący obecności na zapleczu podczas nagrywania TakeOver: Brooklyn III, WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa, WWN Live Gabe’a Sapolsky’ego oraz Jima Smallmana z PROGRESS: