Robbie E o swoim powrocie do wrestlingu, Rola Vladimira Kozlova w Wolf War II, Gwiazdy Global Force Wrestling o walce McGregora, Cody Rhodes vs Jerry Lawler w Northeast Wrestling

» Global Force Wrestling Star Robbie E udzielił wywiadu dla Wresltezone.com, w którym wypowiedział się na temat swoich planów związanych z federacją oraz o powrocie Alberto El Patrona na Impact:

”Wydaje mi się, że głównym celem Jeffa Jarretta jeśli chodzi o federację Global Force Wrestling jest wzniesienie jej na jeszcze wyższy poziom niż to miało miejsce poprzednio. On wie czego chce i także wie czego ja chcę, więc nasze połączenie wkrótce może wyjść na dobre. Nie mogę doczekać się swojego występu w federacji Global Force Wrestling, ponieważ jestem nową i lepszą wersją starego Robbiego E. Mam nadzieję, że Alberto El Patron powróci na Impact, ponieważ jest on świetnym i utalentowanym wrestlerem. Chciałbym ponownie zobaczyć go w rosterze Global Force Wrestling, gdyż wiem iż jest w stanie wnieść coś wyjątkowego od siebie”.

» Na stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca byłego zawodnika tejże federacji, a dokładniej Vladimira Kozlova, który będzie odgrywał kluczową rolę w filmie ”Wolf War II”. Warto także wspomnieć o tym, że w 2011 roku Vladimir tworzył tag team z Santino Marellą. Aby przejść do artykułu wystarczy kliknąć w ten LINK.

» W poniższym materiale wideo gwiazdy federacji Global Force Wrestling wypowiadają się na temat starcia z udziałem Connora McGregora oraz Mayweathera. Jak myślicie, który z zawodników wyjdzie zwycięsko z tego jakże wyczekiwanego pojedynku:

» W poniższym materiale przedstawiamy konfrontację z udziałem WWE Hall of Famera Jerry’ego Lawlera oraz Cody’ego Rhodesa, do której doszło podczas eventu Wrestling Under the Stars organizowanego przez federację Northeast Wrestling: