Bobby Lashley powróci do WWE?, Powód odejścia Alberto z WWE, Jerry Lawler o długowieczności w WWE i wiele więcej…

» TNA Champion Bobby Lashley w wywiadzie dla Sports Illustrated’s Extra Mustard wypowiedział się na temat możliwego powrotu do WWE:

”Jestem szczęśliwy w miejscu, w którym obecnie przebywam. Nigdy nie żywiłem urazu do WWE, ponieważ wrestling to biznes, a ja odszedłem i postanowiłem spróbować się w innym miejscu. Wywodzę się z amatorskiego wrestlingu i nie mam nikogo kto byłby w stanie pomóc mi w odnoszeniu sukcesów/zwycięstw w pojedynkach. Uwielbiam wrestling, WWE jest main stagem, ale jestem szczęśliwy w TNA. Jednak gdyby kiedykolwiek istniała możliwość mojego powrotu do WWE, to być może bym rozważył taką propozycję. Nie muszę nikomu nic udowadniać, ponieważ jestem czterokrotnym mistrzem”.

» Były WWE Superstar Alberto Del Rio wystąpił gościnnie w podcaście Busted Open, w którym wypowiedział się na temat głównego powodu, przez który został zmuszony do opuszczenia WWE:

”Głównym powodem mojego odejścia z firmy, był fakt iż gwiazdy Lucha Libre nie mogą pokazywać swojego stylu, z którego są znani na scenie niezależnej. To ogranicza ogromny potencjał moich kolegów. Dziękuję Bogu za to, że udało mi się zarobić dużo pieniędzy, a także dotrzeć do punktu, w którym nikogo nie potrzebowałem. Uważam, że WWE bardziej mnie potrzebowało niż ja ich”.

» WWE Hall of Famer Jerry ”The King” Lawler w wywiadzie dla Sky Sports wypowiedział się na temat długowieczności poszczególnych gwiazd w WWE:

”Głównie mam tutaj na myśli Randy’ego Ortona oraz Johna Cenę. Nie ważne ile oraz jakie gwiazdy będą w rosterze WWE to i tak Viper oraz Lider Cenation będą na szczycie. Wywodzę się ze starej szkoły, ale mimo wszystko lubię oglądać nowe talenty w akcji, lecz długowieczność w branży jest dla mnie ważniejsza. Ciężko będzie powtórzyć komuś wyczyn Randy’ego oraz Johna”.

» Były WWE Superstar Cody Rhodes w wywiadzie dla Total Wrestling Magazine wypowiedział się na temat współpracy z przyszłym WWE Hall of Famerem Kurtem Angle:

”Czuję, że moglibyśmy robić to przez kolejnych dziesięć lat. Cholera Kurt jest jak maszyna pracująca na najwyższym poziomie. Kurt Angle usłyszał o tym co wyprawia WCPW na scenie niezależnej i zdecydował się na współpracę z tą świetnie rozwijającą się promocją, która jest przeciwieństwem WWE. Kurt zasłużył na wprowadzenie do Hall of Fame”.