Drobny uraz Kane’a, Stan zdrowia Austina Ariesa, Bobby Lashley vs Brock Lesnar?, Daniel Bryan o The Ascension, Tournee WWE po UK

» Mentor Barona Corbina, Kane nie pojawia się w ringu WWE od dłuższego czasu, a spowodowane jest to pewnymi problemami zdrowotnymi wrestlera. Jak donoszą różne źródła nie jest to nic poważnego, tak więc wkrótce ”ulubiony demon diabła” powinien wrócić do tv.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że były TNA Champion Austin Aries w ciągu kilku najbliższych tygodni dołączy do dywizji Cruiserweight, a podczas WrestleManii 33 zmierzy się on z Nevillem o Cruiserweight Championship.

» Bobby Lashley w jednym z wywiadów wyjawił z kim chciałby się zmierzyć w przyszłości:

”Chcę walki z Brockiem Lesnarem. Nie dbam o to, czy odbędzie się ona w kwadratowym pierścieniu, klatce, czy też ulicznej walce. Brock jest jednym z najważniejszych punktów w tym biznesie, a za sprawą Paula Heymana staje się on najwspanialszą gwiazdą w świecie wrestlingu. Chcę tej walki”.

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan w najnowszym odcinku Talking Smack wyjawił, że miał okazję kilkukrotnie współpracować z Viktorem z The Ascension w 2005 roku podczas przygody ze sceną niezależną. Daniel również dodał, że The Ascension są bardzo dobrym tag teamem co mogliśmy zauważyć podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live.

» Stacja telewizyjna Sky Sports poinformowała, że w maju tego roku WWE przybędzie do Wielkiej Brytanii. Poniżej przedstawiamy harmonogram eventów:

Czwartek, 04 maja: Glasgow (SSE Hydro, 19:30)
Piątek, 05 maja: Cardiff (Motorpoint Arena, 19:30)
Piątek, 05 maja: Dublin (3Arena, 19:30)
Sobota, 06 maja: Belfast (SSE Arena, 19:30)
Niedziela, 07 maja: Liverpool (Echo Arena, 17:00)
Poniedziałek, 08 maja: Londyn (poniedziałek Raw w The O2, godzina dziewiętnasta)
Poniedziałek, 08 maja: Bournemouth (International Centre, 19:30)
Wtorek, 09 maja: Londyn (Smackdown w The O2, godzina dziewiętnasta)
Środa, 10 maja: Birmingham (Genting Arena, 19:30)
Czwartek, 11 maja: Sheffield (Sheffield, 19:30)
Piątek, 12 maja: Newcastle (Newcastle Metro Radio Arena, 19:30)