Tyler Bate vs Trent Seven w NXT, Jimm Ross na temat Goldberga, Bobby Roode o gimmicku, Eddie Edwards odnośnie porażki

» Generalny Manager WWE NXT William Regal poinformował o tym, że w przyszłym tygodniu Tyler Bate zmierzy się z Trentem Sevenem, a na szali zostanie postawiony United Kingdom Championship:

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat możliwości zdobycia Universal Championship przez Billa Goldberga:

”Wszystko wskazuje na to, że podczas WrestleManii 33 Bill Goldberg zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship. Ten pomysł zrodził się pod koniec listopada ubiegłego roku, a ja uwielbiam zaskakujące rozwiązania. Im więcej osób obejrzy WrestleManię tym lepiej, to również jest jeden z powodów zorganizowania kolejnej walki Billa z Lesnarem. Wydaje mi się, że już nigdy nie będziemy świadkami feudu Lesnara z Goldbergiem, więc dajmy im trochę wspólnego czasu na antenie”.

» WWE NXT Champion Bobby Roode udzielił wywiadu dla Philly.com, w którym wypowiedział się na temat swojego gimmicku w NXT:

”Miałem pewien pomysł. Zarzuciłem na siebie szaty, przedstawiłem rodzaj mojej postaci, a także piosenkę, dzięki której w głównej mierze jestem teraz na szczycie w NXT. Wszystko układa się w jedną całość, tak więc nie zamierzam niczego zmieniać w przyszłości”.

» Były TNA World Champion Eddie Edwards w wywiadzie dla Impact Wrestling wypowiedział się na temat utraty tytułu na korzyść Bobby’ego Lashley’a:

”Nic nie poszło zgodnie z planem. To był Iron Man Match. To jest niezgodne z polityka bestii jaką jest Bobby Lashley. Wiem, że mogę sporo wynieść z tej porażki i stanę się o wiele silniejszy niż poprzednio. Moja przyszłość wygląda obiecująco”.