Elias Samson w głównym rosterze WWE, Gwiazdy UK w tournee, Wypowiedź Kevina Owensa, Bilety na Extreme Rules

» Portal F4WOnline.com donosi, że wkrótce w głównym rosterze WWE zadebiutuje Elias Samson, który 22 lutego na jednym z tapingów NXT przegrał z Kassiusem Ohno(przegrany odchodzi z NXT). Jego debiut w głównym rosterze został lekko opóźniony z powodu kontuzji.

» Wszystko wskazuje na to, że większość zakontraktowanych brytyjskich gwiazd, które brały udział w turnieju WWE United Kingdom weźmie udział w majowym tournee WWE. Poniżej wymienione gwiazdy również pojawią się na evencie AXXESS poprzedzającym WrestleManie 33:

Tyler Bate, Pete Dunne, Mark Andrews, Wolfgang, Trent Seven, Joseph Conners, Tyson T-Bone, James Drake, Dan Moloney, San Gradwell, Saxon Huxley, Tucker i Jordan Devlin.
Jeśli chodzi o Pete’a Dunne’a to podobno pracuje on na zapleczu zarówno na RAW jak i SmackDown i kwestią czasu jest jego debiut.

» WWE Universal Champion Kevin Owens pojawił się w podcaście Jonathana Coachmana ”Off the Top Rope”, w którym wypowiedział się na temat swoich przygotowań do walki z Goldbergiem:

”Każdy kto śledził karierę Billa Goldberga wie kim on jest. W ciągu ostatnich dwóch, czy trzech miesięcy byliśmy świadkami tego co jest w stanie zrobić Goldberg, ale nic poza tym. Jego limit szczęścia się wyczerpał, a spear i jackhammer zostaną powstrzymane. Nie wydaje mi się, aby Bill był gotowy na bycie częścią tak ważnego wydarzenia jakim będzie dla niego walka ze mną w main evencie FastLane, natomiast ja zawsze jestem w 100 procentach przygotowany”.

» WWE donosi, że w najbliższą sobotę do sprzedaży trafią bilety na czerwcową galę WWE PPV Extreme Rules, która odbędzie się w Baltimore i wezmą w niej udział wyłącznie gwiazdy niebieskiego brandu.