Cedric Alexander przeciwnikiem Romana Reignsa na RAW?, Duże nazwiska obecne na Starrcade, Nowa drużyna w NXT już wkrótce?

» Członek dywizji Cruiserweight Cedric Alexander za pośrednictwem portali społecznościowych w ostatnim czasie dosyć mocno wypowiadał się na temat Open Challenge’a o WWE IC Championship, który obecnie jest w posiadaniu członka The Shield, Romana Reignsa. Jak myślicie, czy Cedric zmierzy się dzisiaj na RAW z Romanem o tytuł?

» Podczas specjalnego eventu WWE o nazwie Starrcade pojawiło się kilka legend związanych z federacją World Championship Wrestling chociażby takich jak: WWE Hall of Famers Ric Flair, Arn Anderson oraz The Rock ‘n’ Roll Express. Warto także dodać, że podczas tego wydarzenia w gimmicku ‘The Natural’ wystąpił Goldust, który pokonał swojego rywala Dasha Wildera z The Revival.

» Oficjele federacji World Wrestling Entertainment poważnie zastanawiają się nad połączeniem Pete’a Dunne’a, Tylera Bate’a oraz Trenta Sevena w drużynę, który w późniejszym czasie będzie mogła rywalizować z The Undisputed Era. Wszystko jednak zależy od tego, czy Adam Cole zostanie wkrótce mistrzem NXT, czy ten plan zostanie odłożony na dalszy plan.