Poważna kontuzja PJ Blacka, Jim Ross na gali Great Balls of Fire, Zapowiedziane pojedynki na NXT, Gwiazdy United Kingdom w WWE

» PJ Black znany z występów w federacji Lucha Underground jakiś czas temu był uczestnikiem fatalnego wypadku, do którego doszło podczas uprawiania nietypowego, lecz bardzo niebezpiecznego sportu o nazwie Base Jumping. Wrestler doznał złamania nogi, ręki, a także stracił jeden palec u ręki. Warto także wspomnieć o tym, że w zeszłym roku podczas uprawiania tego sportu złamał sobie obie kostki w nogach. Co sądzicie na temat uprawiania tak groźnego sportu przez ludzi?

» Wszystko wskazuje na to, że podczas starcia Brocka Lesnara z Samoa Joe na najbliższej gali z udziałem czerwonego brandu w loży komentatorskiej zjawi sie WWE Hall of Famer Jim Ross, który aktualnie związany jest z największą federacją na świecie dwuletnim kontraktem. W ostatnim poście na swojej stronie Jim Ross przyznał, że potyczka z udziałem Brocka oraz Joe jest dla niego bardzo interesującym starciem, którego nie może opuścić.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT dowiedzieliśmy się, że za tydzień obejrzymy dwa poniższe starcia:
Powracająca Ember Moon zmierzy się z Peyton Royce natomiast Kassius Ohno podejmie Aleister Blacka, który od momentu pojawienia się w federacji stał się jedną z czołowych postaci w NXT.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment zdecydowali się na zaproponowanie trzyletnich kontraktów kilku gwiazdom, które brały udział w tegorocznym turnieju WWE United Kingdom. Wśród zawodników, którzy wkrótce podpiszą kontrakt z WWE są takie nazwiska jak:
Tyler Bate, czyli pierwszy mistrz WWE United Kingdom, Pete Dunne, czyli obecny mistrz WWE United Kingdom, Trent Seven, czyli były ICW World Heavyweight Champion, Mark Andrews, czyli były PROGRESS World Champion oraz Wolfgang.