Obszerny wywiad z Austinem Ariesem, Tatuaż Goldusta, Gdzie odbędą się kolejne WrestleManie?, Kolejne wyróżnienie Stephanie McMahon

» WWE 205 Live Superstar Austin Aries udzielił wywiadu dla Sports Illustrated’s Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat swoich doświadczeń z WrestleManii 33, kontuzji oka podczas pojedynku z Shinsuke Nakamurą oraz szansy Samoa Joe na zdobycie WWE Universal Championship w starciu z Brockiem Lesnarem:

”Bycie częścią WrestleManii to zaszczyt dla każdego zawodnika. Moja muzyna rozbrzmiała na arenie jako pierwsza i od razu dała wszystkim pozytywnego kopniaka. Niesamowite jest to, że mogłem pierwszy raz w życiu przeżyć coś tak wyjątkowego. Nakamura nie kopnął mnie wtedy tak mocno jak to miało miejsce kilka dni wcześniej. Zdarzało się, że był w stanie złapać mnie w niewłaściwym miejscu, czy też pozycji więc ciężko było mi się bronić. Po prostu dodał mnie do listy swoich ofiar. Ja to akceptuję, gdyż kocham wrestling, a to sport kontaktowy i wypadki czasami się zdarzają. Ta kontuzja doprowadziła mnie do szansy na zdobycie WWE Cruiserweight Championship podczas WrestleManii. Joe to niesamowity facet, który nie obawia się Brocka Lesnara. On przez wiele lat miał okazję przebywać w jednym ringu z największymi gwiazdami, main eventerami a także Hall of Famerami. Wydaje mi się, że Joe będzie w szczytowej formie i pokaże wszystkim, dlaczego jest pretendentem do pasa”.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się krótki materiał wideo z udziałem Superstar Goldusta pokazującego swój tatuaż jaki znajduje się na jego ciele oczywiście został on wykonany po to, aby uczcić pamięć o zmarłym ojcu Dustym Rhodesie:

» Portal internetowy The Insider UK poinformował o tym, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment zastanawiają się nad wyborem miejsca, w którym odbędą się najbliższe WrestleManie. Wśród dostępnych opcji wymieniane są takie miasta jak: Toronto, Londyn oraz Nowy Jork.

» We wtorek 11 lipca komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon otrzyma nagrodę Stuarta Scotta ‚ENSPIRE’. Ceremonia wręczenia nagród zostanie wyemitowana przez ESPN:

”Stephanie McMahon, czyli dyrektor WWE ma niepowtarzalną okazję, aby wspomagać organizację i zyskiwać nowych partnerów takich jak: Make-A-Wish, Special Olympics, Susan G. Komen, Boys & Girls Clubs of America oraz Be a Star”.