Kolejny występ Rondy Rousey w ringu WWE, Czy Rusev wkrótce odejdzie z WWE?, Austin Aries na temat gwiazd Impact Wrestling

» WWE RAW Women Ronda Rousey weźmie udział w przyszłym miesiącu w tournee WWE po Europie:

”W maju tego roku, Ronda Rousey zadebiutuje podczas tournee WWE po Europie. Po triumfie na WrestleManii 34, Ronda Rousey będzie częścią czterodniowego tournee. Wrestlerka pojawi się 16 maja w Genewie – Szwajcaria, 17 maja w Wiedniu – Austria, 18 maja w Turynie – Włochy oraz 19 maja w Paryżu – Francja. Na obecną chwilę nie wiadomo, która z pań będzie jej przeciwniczką”.

» Rusev zdecydował się na usunięcie znaków towarowych związanych z WWE, jakie pojawiły się na jego Twitterze. W tym tygodniu Rusev został ogłoszony jako przeciwnik The Undertakera na Greatest Royal Rumble. Jak się okazało wrestler z Bułgarii zostanie zastąpiony przez Chrisa Jericho.

» Impact World Champion Austin Aries wypowiedział się na temat obecnych gwiazd w Impact Wrestling, które wywarły na nim wrażenie:

”Oczywiście Brian Cage, który wkroczył do Impact Wrestling. Byłem z nim w ringu wiele razy. Wiem, że jest on facetem, który może mieć ogromny wpływ na to co będzie się działo w Impact TV. Jeśli spojrzę na X-Division to myślę, że wyróżniającymi osobami są: Trevor Lee, Desmond Xavier, Ishimori oraz Sami Calliham. Jestem również pod wrażeniem niesamowitego talentu Eli Drake’a, który w ciągu kilku ostatnich miesięcy spisuje się niesamowicie i ma ogromny wpływ na Impact Wrestling”.