Daniel Bryan przejdzie face turn po Survivor Series, Charlotte Flair chwali pracę Rondy Rousey, Japońskie legendy w Combat Zone Wrestling

» W tym tygodniu na SmackDown, Daniel Bryan przeszedł heel turn, dzięki czemu pokonał AJ Stylesa i zdobył WWE Championship. Tak więc na gali PPV Survivor Series, Daniel Bryan zmierzy się z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem. Oczywiście jest, to wielkie zaskoczenie biorąc pod uwagę pracę dwóch heelów w najbliższą niedzielę jednak Dave Meltzer wyjawił, że Daniel będzie musiał wystąpić jako “mała dziewczynka” w konfrontacji z Lesnarem i podobno obecny mistrz WWE w przyszłym tygodniu ponownie będzie facem.

» WWE Women Charlotte Flair w rozmowie dla ComicBook wypowiedziała się na temat obecnej RAW Women’s Champion Rondy Rousey:

”Wiem, że od wielu lat ćwiczy i wygląda doskonale. Przejście z UFC do wrestlingu jest ogromnym wyzwaniem, ale on jest prawdziwym sportowcem i pewna swoich umiejętności. Bycie kimś w UFC nie oznacza, że będzie się supergwiazdą w WWE. Ona jest świetna i mam nadzieje, iż w przyszłością dane nam będzie razem współpracować”.

» Dwie japońskie gwiazdy wkrótce powrócą do Stanów Zjednoczonych. Federacja Combat Zone Wrestling poinformowała, że 9 grudnia w ECW Arenie odbędzie się wydarzenie Cage of Death z udziałem Atsushiego Onity oraz The Great Muty.