Były NXT Champion wkrótce w głównym rosterze, Ronda Rousey dołącza do Alexy Bliss i Charlotte Flair, Czy Ken Shamrock przeszedł na emeryturę w MMA?

» Były WWE NXT Champion Aleister Black jest obecnie uwikłany w rywalizację z Johnnym Gargano. Black pojawił się w NXT w czerwcu 2016 roku zdobywając mistrzostwo NXT, które stracił na tapingach telewizyjnych w starciu z Tommaso Ciampą. Podczas ostatniej odsłony Wrestling Radio, Dave Meltzer wyjawił, iż Black jest jedną z osób, które wkrótce przeniosą się do głównego rosteru. Warto wspomnieć, że Holender był jedną z gwiazd WWE NXT, które podróżowały z głównym rosterem WWE podczas majowego europejskiego tournee.

» Dwa dni temu minęło sto dni od momentu, kiedy na RAW panuje WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey. Była mistrzyni UFC pokonała Alexę Bliss na SummerSlam, 19 sierpnia dzięki czemu zdobyła mistrzostwo kobiet. Ronda dołączyła do Alexy i Charlotte Flair pod względem długości panowania w głównym rosterze. 16 grudnia przeciwniczką Rondy będzie Nia Jax, ale wszystko wskazuje na to, iż po TLC nie poznamy nowej mistrzyni.

» UFC Hall of Famer & były WWE Intercontinental Champion Ken Shamrock w rozmowie dla FighterInterviews wypowiedział się na temat przejścia na emeryturę w MMA:

“Nie, nie jestem na emeryturze. Gdyby pojawił się odpowiedni przeciwnik do walki, to bym ją zaakceptował. Wiem, co ludzie zawsze mówią. Jesteś już stary i nie powinieneś już walczyć, bla bla bla, ale ja tego nie rozumiem. Ja, moje serce i moja dusza to część prawdziwego wojownika. Nie czuję się dobrze z powiedzeniem, że zrezygnowałem, poddałem się. Nie musicie się o mnie martwić, ponieważ od momentu, kiedy się urodziłem, byłem wojownikiem i z pewnością umrę jako wojownik!”.