Uwaga na Spoilery! Becky Lynch zadowolona po Hell in a Cell, Wywiad z Rondą Rousey po walce, Służby bezpieczeństwa konfiskują towary na HIAC

» WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch w rozmowie z Kaylą Braxton wypowiedziała się na temat zwycięstwa w konfrontacji z Charlotte Flair:

”Jestem bardzo zadowolona – powiedziała Becky. Przybyłam tam, ponieważ chciałam udowodnić Charlotte Flair, że jestem lepszą wrestlerką i tak się stało. Zachowywałam się jak Charlotte Flair i nikt oraz nic nie było w stanie mnie pokonać. W zeszłym tygodniu ona powiedziała, iż łatwiej jest coś mówić niż to zrobić. Cóż po Hell in a Cell mogę powiedzieć sobie, że zrobiłam to, co obiecałam”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Mike Rome przeprowadził wywiad z RAW Women’s Champion Rondą Rousey odnośnie jej wygranej w konfrontacji z Alexą Bliss podczas Hell in a Cell. Rousey stwierdziła, że nigdy nie wątpiła w ostateczny wynik meczu, ponieważ nie przygotowywała się na porażkę. Mistrzyni na zakończenie opowiedziała historię o wybitym palcu, z którym musiała się zmagać wiele lat temu, ale to i tak nie przeszkodziło jej w odniesieniu zwycięstwa:

» Służby bezpieczeństwa konfiskowały znaki towarowe fanów podczas Hell in a Cell w AT&T Center w San Antonio. Użytkownik Twittera @adam4L ujawnił, że ochroniarze zgarnęli jego znak związany z wielkim wydarzeniem jakim był event All In organizowany przez gwiazdy sceny niezależne.