Uwaga na Spoilery! Dolph Ziggler kontuzjowany po HIAC?, Aktualizacja stanu zdrowia Jeffa Hardy’ego, Materiał promujący TLC 2018

» WWE opublikowała aktualizację dotyczącą stanu zdrowia RAW Tag Team Championa Dolpha Zigglera, po tym jak upadł razem z WWE Intercontinental Championem Sethem Rollinsem z klatki Hell in a Cell na stoły komentatorskie:

”Po upadku z konstrukcji Hell in a Cell podczas WWE Universal Championship Matchu z udziałem Romana Reignsa oraz Brauna Strowmana, Dolph Ziggler został zbadany przez służby medyczne, ale odmówił przewiezienia do pobliskiego ośrodka medycznego. Zamiast poddać się jednodniowej obserwacji, Dolph zdecydował się opuścić AT&T Center razem z Drew McIntyrem”.

» Jeff Hardy przegrał w swoim pierwszym Hell in a Cell Matchu podczas wczorajszej gali WWE PPV Hell in a Cell. Jego przeciwnikiem był Randy Orton, który także doznał wielu obrażeń. WWE wydało aktualizację dotycząca stanu zdrowia Jeffa:

”Po brutalnym Hell in a Cell Matchu z Randym Ortonem, Jeff Hardy spotkał się z służbami medycznymi, ponieważ skarżył się na mocne bóle brzucha, przez co został przetransportowany do lokalnego ośrodka medycznego. W trakcie jazdy wrestler zaczął kaszleć krwią, więc w szpitalu musi spędzić jeden dzień w celu dalszej obserwacji”.

» WWE opublikowało materiał promujący grudniową galę WWE PPV TLC, która odbędzie się w San Jose, czyli rodzinnym mieście Bayley. Na obecną chwilę wiemy, że podczas show odbędzie się Six Man Tag Team Match z udziałem Brauna Strowmana oraz RAW Tag Team Champions vs The Shield.