Następne występy Reya Mysterio w ringu WWE, Mickie James opowiada o postępie Rondy Rousey, Dark match po 1000 SmackDown

» Od początku 2018 roku w internecie pojawiały się spekulacje sugerujące powrót Reya Mysterio do WWE, co mogliśmy doświadczyć podczas Royal Rumble Matchu na gali PPV Royal Rumble. Następnie WWE poinformowało, że Mysterio zmierzy się z United States Championem Shinsuke Nakamurą w WWE World Cup Qualifying Matchu. Luchador reklamowany jest na kolejne dwa tygodnie, gdzie ma współpracować w walce drużynowej razem z WWE Championem AJ Stylesem i Danielem Bryanem, a ich rywalami mają być Randy Orton, The Miz oraz Shinsuke Nakamura.

» Mickie James w rozmowie dla The Hype Magazine wypowiedziała się na temat progresu Rondy Rousey:

”Myślę, że przeszła ona bardzo długą drogę od momentu debiutu na WrestleManii, gdzie miała okazję współpracować z Kurtem Angle, Triple H oraz Stephanie McMahon. Oczywiście wszystkie kobiety w WWE stanowią dla siebie konkurencję, ale także i rodzinę, z którą możemy współpracować. Myślę, że pojęła różnicę jaka występuje w naszym świecie i rodzaj mentalności pomoże jej w zostaniu największą postacią w WWE tak jak, to miało miejsce w trakcie jej występów w UFC. Ona bardzo się stara i uwielbia tutaj być”.

» Po zbliżającym się wtorkowym odcinku SmackDown Live dojdzie do konfrontacji z udziałem WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch z Charlotte Flair – ma być, to dark match, ponieważ wrestlerki mają zmierzyć się ze sobą w Last Women Standing Matchu na Evolution.