Rey Mysterio gościnnie w MizTV, Co Charlotte Flair zawdzięcza WWE Hall of Famer?, Ronda Rousey pewna siebie przed Evolution

» WWE SmackDown Star The Miz poinformował, że Rey Mysterio będzie jego gościem specjalnym w najnowszym odcinku MizTv. Jak wiadomo Rey na tysięcznym SmackDown pokonał obecnego WWE United States Championa Shinsuke Nakamure, dzięki czemu zakwalifikował się do World Cup na Crown Jewel. W turnieju wystąpią także: John Cena, Kurt Angle, Jeff Hardy, Randy Orton, Seth Rollins, Dolph Ziggler oraz The Miz.

» Charlotte Flair w rozmowie dla Planeta Wrestling wypowiedziała się na temat pomocy ze strony Lity, na którą mogła liczyć przed rozpoczęciem panowania mistrzowskiego:

”Cóż mam szczególną więź z Litą. Kiedy zadebiutowałam w głównym rosterze i zdobyłam Divas Championship nie czułam się gotowa – powiedziała Charlotte. Wiedziałam, że mam podstawy, wiedziałam że należę do głównego rosteru, ale po prostu tego nie czułam. Wiem, że pomoc ze strony Lity była bardzo potrzeba, ponieważ od niej dowiedziałam się w jaki sposób mam sobie radzić z byciem supergwiazdą. Ona była producentem konfrontacji na WrestleManii 32, po której dowiedziała się, że jest ze mnie dumna”.

» WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey za pośrednictwem Instagrama zamieściła zdjęcie z cytatem:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#Oct28 #Evolution is coming – the revolution is already here. #RondaVsBella

Post udostępniony przez rondarousey (@rondarousey)

”Nie jestem arogancka, po prostu wiem, że jestem najlepsza”.

Warto przypomnieć, że na gali PPV Evolution przeciwniczką mistrzyni będzie Nikki Bella. Show odbędzie się 28 października, czyli za siedem dni.