Drew McIntyre o swojej roli w wrestlingu oraz współpracy z Dolphem Zigglerem, Konfrontacja Four Women’s w ringu WWE, Seth Rollins odpowiada na pytania fanów

» Drew McIntyre odbył bardzo długą podróż po całym świecie zanim zdecydował się na powrót do federacji WWE. Z tego powodu miał okazję przodować w wielu szatniach. McIntyre omówił swoją rolę w branży zapaśniczej oraz dlaczego ma problem z osobami, które akceptują samozadowolenie:

”Traktuję wszystkich tak samo jak chciałbym być traktowany i staram się traktować tę branżę i tę pracę z szacunkiem na jaki zasługuje. W telewizji oraz przy wywiadach moja postać jest zupełnie inna – powiedział Drew. Często mówię o samozadowoleniu i cieszę się z danych możliwości, co pozwala mi na traktowanie pracy z należytym szacunkiem, ponieważ mocno wierzę w to, że mogę być miły dla wszystkich. Jeśli kto nie okazuje szacunku dla pracy, to nie należy do naszego biznesu”.

Od momentu powrotu do głównego rosteru Drew połączył swoje siły z Dolphem Zigglerem. Wrestler wyjawił, dlaczego nie mają nazwy swojej drużyny:

”Wiesz, co to zależy od sytuacji. Myślę, że moje połączenie z Dolphem Zigglerem jest taką konkretną sytuacją. Jesteśmy bardziej osobami indywidualnymi, które wspólnie dążą do wspólnego celu. Jesteśmy kimś innym niż The Shield, ponieważ oni razem zadebiutowali w WWE i trwają do dnia dzisiejszego. My staramy się ulepszyć nasz produkt i przekazać wszystkim jak bardzo złymi facetami jesteśmy”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiony został NXT Women’s Championship Match z udziałem Charlotte Flair, Bayley, Sashy Banks oraz Becky Lynch. Ta walka miała miejsce w 2015 roku na NXT TakeOver: Rival. Rolę mistrzyni pełniła Charlotte Flair, niestety po walce musiała oddać tytuł w ręce Sashy Banks:

» WWE Intercontinental Champion Seth Rollins za pośrednictwem Twittera poinformował, że w dniu dzisiejszym będzie odpowiadał na pytania fanów na żywo na Facebooku.