Koniec współpracy Brauna Strowmana i mistrzów, Czy Paige obarcza Sashe Banks za kontuzję?, Brak informacji o Crown Jewel na RAW

» Wygląda na to, że Braun Strowman zmierza do feudu z obecnym RAW Tag Team Championem Drew McIntyre. Na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW członkowie The Shield pokonali Strowmana, Zigglera i McIntyre’a. Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo współpraca olbrzyma z mistrzami dobiegła końca. Warto zauważyć, że 2 listopada na wydarzeniu Crown Jewel Braun Strowman zmierzy się z Brockiem Lesnarem i Romanem Reignsem o WWE Universal Championship, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, iż w to starcia zaangażowani zostaną RAW Tag Team Champions.

» Generalny Manager SmackDown Live Paige wypowiedziała się na temat ostatniego sporu między Brie Bellą, a Liv Morgan, który doprowadził do wstrząsu mózgu młodszej wrestlerki:

”Wypadki się zdarzają – powiedziała Paige. To jest to samo, co między Liv Morgan i Brie Bellą. Ja osobiście nie zamierzam pociągać Sashy Banks do odpowiedzialności za to, co się wydarzyło, ponieważ wrestling jest czymś, co robimy od lat. W pewnym stopniu jedno z nas skrzywdziło drugie, ale tak jak mówiłam wcześniej. Takie sytuacje się zdarzają i czasem człowiek nie ma na nie wpływu. Trzeba się pogodzić z tą sytuacją”.

» Warto zauważyć, że na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW nie było żadnych wzmianek o Arabii Saudyjskiej i evencie Crown Jewel, który ma odbyć się 2 listopada. Mimo ostatnich kontrowersji, jakie miały miejsce w Arabii Saudyjskiej sytuacja między WWE, a tym państwem jest bardzo dobra i z pewnością fani będą mogli obserwować poczynania największych gwiazd wrestlingu. Oficjele WWE są bardzo zdeterminowani, aby zorganizować drugie wydarzenie.