Powrót byłej RAW Women’s Champion do ringu WWE, Ricochet debiutuje w nowym ring gearu, Peyton Royce o przygodzie ze sceną Indy

» Była WWE RAW Women’s Champion Nia Jax powróciła do ringu WWE podczas wczorajszego live eventu, który odbył się w Syracuse. Warto zaznaczyć, że wrestlerka była nieobecna w świecie wrestlingu od 17 września 2018 roku, gdzie nabawiła się groźnego urazu nogi.

» WWE NXT Superstar Ricochet nie tylko świętował swoje trzydzieste urodziny, ale także podczas NXT Live Eventu w Saint Charles wystąpił w nowym ring gearu. Zamiast noszenia długich wrestling tightsów NXT North American Champion pojawił się w tradycyjnym stroju wrestlingowym, co możecie dostrzec na poniżej zamieszczonych zdjęciach:

» Po występie na WWE Super Show-Down, Peyton Royce opublikowała swoje refleksje na Instagramie dotyczące jej występów na scenie niezależnej, które wyglądają następująco:

Royce ujawniła także, że wydała tysiące dolarów na profesjonalne zdjęcia mając nadzieję, że uda się jej wylądować w WWE. Warto wspomnieć, że w Australii Royce oraz Billie Kay pokonały Naomi i Asukę w tag team matchu.