Ronda Rousey o starciu z Nia Jax na Money in the Bank, Charlotte Flair oraz Nia Jax powróciły na tournee WWE, Sonya Deville w związku z byłą wrestlerką WWE

» WWE RAW Women, Ronda Rousey udzieliła wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedziała się na temat walki z Nia Jax podczas Money in the Bank:

”Jestem ponad tym księżycem, naprawdę nie spodziewałam się tego, zwłaszcza po tak krótkim czasie. Miałam tylko jeden mecz i myślę, że jest to dobre posunięcie dla obecnej mistrzyni kobiet RAW, aby dostać mnie w swoje ręce na początku, zanim zdołam zdobyć większe doświadczenie. Myślę, że każdy fan wrestlingu z niecierpliwością będzie czekał na galę Money in the Bank oraz, to co się na niej wydarzy”.

» Charlotte Flair oraz RAW Women’s Champion Nia Jax ponownie dołączyły do uczestników tournee WWE po Europie. Mistrzyni kobiet została zmuszona do chwilowej rezygnacji z wycieczki ze względu na jej udział w poniedziałkowym programie NBCUniversal Upfronts oraz Needham 2018 Emerging Technology Conference. Natomiast nieobecność Charlotte Flair była spowodowana problemem z implantem. Podczas wczorajszego eventu w Birmingham do ringu powróciła Nia Jax, która w fatal four way matchu pokonała Sashe Banks, Bayley oraz Alexę Bliss. Powrót Charlotte planowany jest na dzisiejszym live evencie w Liverpoolu.

» Z ostatnich postów zamieszczonym przez Zahre Schreiberg wynika, że aktualna wrestlera SmackDown Live, Sonya Deville jest z nią w związku od ponad dwóch lat.

”2 lata temu moja mama nie rozmawiała ze mną przez miesiąc, ponieważ powiedziałam jej, że mam dziewczynę. Niedawno powtórzyłam jej to samo. Chętnie chciała ją poznać i dzisiaj poprosiła mnie o to, abym przypomniała jej o włączeniu telewizora wieczorem, aby mogła obejrzeć jej występ. GROWTH. TIMING”.