Co się dzieje z Larsem Sullivanem?, Ronda Rousey w walce wieczoru w MSG, Zapowiedź steel cage matchu na RAW

» Jak wiadomo pierwotnie brandy RAW oraz SmackDown miały bić się o pozyskanie Larsa Sullivana, ale plany te zostały szybko zmienione. Wszystko, to za sprawą przejęcia władzy przez rodzinę McMahonów zarówno na RAW, jak i SmackDown Live. Od tego momentu wiemy, że debiut Larsa będzie miał miejsce podczas gali WWE PPV Royal Rumble, ale wciąż marka nie jest znana, do której będzie przynależał.

» WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey była uczestniczką walki wieczoru podczas live eventu w Madison Square Garden. Przeciwniczką obecnej mistrzyni kobiet czerwonego brandu była Nia Jax, która po raz kolejny musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć, które opublikowała wrestlerka ze swojego występu:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Life is but a dream #wweMSG

Post udostępniony przez rondarousey (@rondarousey)

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź konfrontacji z udziałem Dolpha Zigglera oraz Drew McIntyre, do której dojdzie na noworocznej edycji WWE Monday Night RAW. Ich walka odbędzie się w stypulacji Steel Cage. Portal PWInsider.com twierdzi, że dojdzie do ingerencji z zewnątrz.