Edge jednak nie wystąpi na tysięcznym SmackDown?, Czy Michelle McCool wystąpi na Evolution?, Uczestnicy nowego odcinka WWE Table For 3

» Po wtorkowym odcinku SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że WWE Hall of Famer Edge powróci ze swoim specjalnym show The Cutting Edge w ramach tysięcznego odcinka niebieskiej tygodniówki. Wygląda na to, że Edge może nie pojawić się na tym historycznym wydarzeniu, ponieważ na WWE.com nie ma już żadnej wzmianki o jego obecności. Edge nie jest reklamowany również przez oficjalną stronę Capital One Areny, czyli miejsca, gdzie odbędzie się show.

» Była czterokrotna Mistrzyni (2xDivas & 2x Women’s) Michelle McCool opublikowała materiał wideo ze swojego treningu używając hashtagu #Evolution, co może być małą wskazówką odnoszącą się do jej powrotu na ring. McCool po raz ostatni pojawiła się na ringu WWE podczas historycznego Women’s Royal Rumble Matchu w tym roku:

» W najnowszym odcinku WWE Table For 3 wystąpią takie gwiazdy jak Kevin Nash, Diamond Dallas Page oraz The Big Show. Show zostanie wyemitowane w sieci WWE Network natychmiast po zejściu z anteny poniedziałkowego Monday Night RAW. Byli WCW World Heavyweight Champions podzielą się z nami niezapomnianymi opowieściami dotyczącymi najbardziej pamiętnych momentów z WCW Monday Nitro.