Czy Edge wystąpi na tysięcznym SmackDown?, Shawn Michaels wystąpił na tapingach NXT UK, Gwiazdy o wprowadzeniu Abyssa do Hall of Fame

» W zeszłym tygodniu poinformowaliśmy Was o tym, że Edge może nie pojawić się na jutrzejszym odcinku SmackDown Live. Podobno segment The Cutting Edge został wycofany, ale WWE Hall of Famer ma być częścią show – podaje portal PWInsider.com. Inne gwiazdy, które będą na tysięcznym odcinku niebieskiej tygodniówki to: WWE Hall of Famer Booker T oraz Big Show.

» Fani obecni na najnowszych tapingach WWE NXT UK otrzymali bardzo fajną niespodziankę. Otóż w trakcie show na ringu pojawił się WWE Hall of Famer Shawn Michaels, który wyglądał jak sędzia ringowy i postanowił zorganizować imprezę taneczną przy swojej ulubionej muzyce. Razem z nim wystąpili: Trent Seven, Tyler Bate, Travis Banks oraz WWE UK Champion Pete Dunne. Niestety mistrz nie tańczył.

» Podczas ceremonii Impact Wrestling Hall of Fame na kanale federacji Impact Wrestling na YouTubie pojawiło się nagranie przedstawiające różne legendy, które pogratulowały Abyssowi wprowadzenia do Hall of Fame. W nagraniu można obserwować wypowiedź Kurta Angle, Micka Foleya, Bully’ego Raya oraz Gail Kim. Angle pochwalił Abyssa jako jednego z najlepszych wielkich ludzi, z którymi miał okazję współpracować. Warto wspomnieć, że Abyss zadebiutował w Impact Wrestling (dawniej TNA) na evencie Justice w 2002 roku i był częścią NWA World Heavyweight Title Tournament.